Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 21, 2017 in Konkursy i inne |

organizacja konkursów sms – jak do tego się zabrać?

SPOSÓB NA ZAROBEK
Wszelakie konkursy cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Nic z resztą dziwnego, w końcu każdy pragnie coś wygrać. Dobrym sposobem na odrobinę zarobku jest samodzielne zorganizowanie takiego eventu. Można posłużyć się Internetem i tam zamieścić ogłoszenie, albo w lokalnych gazetach, czy banerach. Interesującym pomysłem jest organizacja konkursów SMS.

KONKURSY SMS – ORGANIZACJA
Konkursy tego typu charakteryzują się dosyć efektywnym, a także interesującym narzędziem marketingowym. Zadanie, jakie muszą wykonać to spowodowanie większej sprzedaży albo ewentualnie budowanie pozytywnego wizerunku określonej marki. Jednakże, jak we wszystkim, aby osiągnąć sukces, należy uprzednio się do takiej akcji przygotować.

Na samym początku trzeba postawić cel konkursu. Kiedy już znajdzie się odpowiedź na to pytanie, można przystąpić do działania. Oczywiście najpierw należy odpowiednio zareklamować swój konkurs, aby nabyć jak najwięcej chętnych. Można przykładowo rozdawać ulotki, na których koniecznie trzeba umieścić wszelkie zasady, koszt udziału (czyli stawka za SMS) oraz czas trwania.