Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 11, 2019 in Ważniejsze tematy |

Opis gry Pro Evolution Soccer 2019

Pro Evolution Soccer 2019 – w skrócie PES 2019 to symulacja piłki nożnej wydana przez Konami na platformy Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One . Gra była 18 odsłoną serii PES i została wydana 28 sierpnia 2018 r. w USA i 30 sierpnia 2018 r. W Japonii, Europie i Australii.

Na okładce standardowego wydania pojawia się Philippe Coutinho – skrzydłowy FC Barcelony. Natomiast David Beckham pojawia się na okładce wydania legendarnego. Szkockie kluby Celtic i Rangers zostały wprowadzone do gry wraz ze swoimi stadionami, dzięki czemu słynny na całym świecie Old Firm Derby zostały szczegółowo przedstawione w świecie gier. Począwszy od edycji 2020 gra będzie wydawana pod marką eFootball Pro Evolution Soccer. Najnowsza, angielska wersja językowa jest do kupienia jest tutaj: https://exgames.pl/towar/view/1340/efootball-pes-2020-ang

PES 2019 to gra sportowa symulująca piłkę nożną. Funkcja Magic Moments na PES 2019 została czołową częścią rozgrywki. Dodano Międzynarodowy Puchar Mistrzów przed rozpoczęciem sezonu, a także ulepszono system negocjacji i zarządzanie budżetem.Dodano także opcje odsprzedaży i czystego arkusza, aby wprowadzić strategię zarządzania klubem. Wprowadzono 11 nowych cech umiejętności jak np. no look pass, czy też strzał wznoszący. Ponadto indywidualność gracza została rozszerzona, a umiejętności i siły są bardziej widoczne w uderzeniu i ruchu podczas gry.

Inne funkcje obejmują szereg ulepszeń graficznych i obsługę 4K HDR na wszystkich kompatybilnych platformach. Oprogramowanie Enlighten zostało wykorzystane do przeróbki oświetlenia, zarówno naturalnego, jak i stadionowego. Stojaki i boiska będą dokładnie odzwierciedlać ich rzeczywiste odpowiedniki w zależności od pory dnia. Przed wypuszczeniem tej edycji firma Konami podpisał szereg umów partnerskich z wieloma znanymi klubami piłkarskimi, aby wiernie odtworzyć drużyny, zawodników oraz stadiony.

Inny ciekawe gry sportowe znajdziesz w sklepie: https://exgames.pl/gry-sportowe, jak m.in.: Rocket Leagu, NHL 19, czy Tour de France 2018.

Czas na e- sport