Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 11, 2022 in Ważniejsze tematy |

Najlepsze Audi S5 vs Mercedes E63

Audi i Mercedes to dwaj niemieccy producenci luksusowych samochodów i są one uważane za najbardziej popularne i luksusowe samochody na świecie. Nowe Audi A6 S5 i Mercedes C63 AMG to najnowsze modele odpowiednio Audi i Mercedesa.

Oba samochody zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić swoim właścicielom komfort i stylowy wygląd. Jak jednak wypadają te samochody w porównaniu? Czy Audi S5 to lepszy wybór niż Mercedes C63 AMG? Zobaczmy, co wszystkie mają wspólnego i co odróżnia je od siebie.

Design i styl

Jeśli chodzi o design, Audi S5 ma bardziej elegancki i klasyczny wygląd niż Mercedes C63 AMG. Audi S5 ma sportowy, ale klasyczny wygląd i jest dość podobny do Porsche Cayenne SUV. Mercedes C63 AMG z drugiej strony jest nieco podobny do BMW M5. Oba samochody są zbudowane w podobny sposób i wyglądają elegancko i klasycznie.

Wnętrze

Wnętrze Audi S5 jest dość przestronne i daje poczucie komfortu. Fotele są bardzo wygodne i nie powodują bólu pleców. Deska rozdzielcza Audi S5 jest również dobrze zaprojektowana i jest łatwa w użyciu. Mercedes C63 AMG jest również wyposażony w komfortowe wnętrze, które sprawi, że poczujesz się jak w domu.

Osiągi

Nie ma wątpliwości, że Audi S5 ma przewagę, jeśli chodzi o osiągi. Audi S5 zapewni Ci płynną jazdę, a jego prowadzenie będzie przyjemnością. Mercedes C63 AMG jest również świetnym wykonawcą i nie jest tak trudny w obsłudze. Audi S5 jest lepszym wykonawcą niż Mercedes C63 AMG i nie będziesz musiał się martwić o wydajność samochodu.

Cechy

Mercedes C63 AMG ma większy bagażnik niż Audi S5. Jednak oba samochody mają dobry rozmiar bagażnika i nie będziesz musiał walczyć z przestrzenią ładunkową samochodu. Istnieje wiele cech Audi S5, których nie znajdziemy w Mercedesie C63 AMG. Audi S5 zapewni Ci następujące cechy:

– Alufelgi

– System nawigacji

– Kamera cofania

– Czujniki parkowania z tyłu

– Automatyczne reflektory

– Elektryczna klapa bagażnika

– Skórzane fotele

– Interfejs USB

– Lampki do czytania z przodu i z tyłu

– Łączność Bluetooth

Mercedes C63 AMG posiada szereg cech, których nie znajdziemy w Audi S5. W Mercedesie C63 AMG można znaleźć następujące cechy:

– Napęd na wszystkie koła

– Elementy sterujące na kierownicy

– Wyświetlacz Head-up

– Wyświetlacz wieloinformacyjny

– Reflektory LED

– Elektryczna klapa tylna

– Poduszki powietrzne

– Kontrola odległości parkowania

– Adaptacyjne zawieszenie

Audi S5 i Mercedes C63 AMG są równie dobre, jeśli chodzi o osiągi i funkcje. Od Ciebie zależy więc, który z nich wybierzesz. Audi S5 ma lepsze osiągi i da Ci m.in.