Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on gru 16, 2020 in Konkursy i inne |

Typy na jutro Formuła 1.

Sezon Formuły 1. liczy aż 21 wyścigów, co stwarza wiele okazji do typowania zakładów bukmacherskich. Gdzie i co warto obstawiać w F1? Skorzystaj z naszych wskazówek znajdujących się poniżej!

Gdzie najlepiej obstawiać zakłady na F1.?

Choć jeszcze do niedawna oferta bukmacherów ograniczała się jedynie do typowania zwycięscy wyścigu, to obecnie gracze mają znacznie większe pole do popisu. Wśród legalnych bukmacherów oferujących szeroki wybór zakładów zarówno na wyścigi, jak i kwalifikacje Formuły 1., wyróżnić możemy STS, Unibet, Fortunę oraz LV BET. Oprócz wysokich kursów bukmacherzy oferują także atrakcyjne promocje i bonusy powitalne dla nowych użytkowników, z których warto skorzystać. Typowanie F1.nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego też wielu zwłaszcza początkujących graczy chętnie korzysta z pomocy zewnętrznych źródeł. Sprawdzone i darmowe typy na jutro formuła 1 innych graczy podparte szczegółową analizą znajdziesz na stronie https://twojtyp.pl/.

Najpopularniejsze rynki dostępne dla typerów

Zakłady bukmacherskie na F1.możemy podzielić na zakłady krótkoterminowe oraz zakłady długoterminowe. Co zazwyczaj obstawiają typerzy? Do najpopularniejszych zakładów zaliczamy między innymi:
– zwycięzcę wyścigu,
– zwycięzcę kwalifikacji,
– najlepszego konstruktora,
– autora najszybszego przejazdu,
– narodowość zwycięzcy wyścigu,
– kierowcę, który nie ukończy wyścigu,
– H2H pomiędzy kierowcami lub zespołami.

Jeżeli chodzi o zakłady długoterminowe, to tutaj typować można najlepszego kierowcę sezonu bądź zespół, który uzyska największą liczbę punktów w klasyfikacji konstruktorów. Jak widać, możliwości jest naprawdę wiele, wystarczy tylko wybrać odpowiedniego bukmachera i pamiętać o przygotowaniu dobrej analizy, która ułatwi nam stworzenie zwycięskiego kuponu.

Typy na dziś żużel

Sporty motorowe cieszą się dużą sympatią wśród miłośników zakładów bukmacherskich. Jedną z najpopularniejszych i najbardziej ekscytujących dyscyplin jest oczywiście żużel. Jak obstawiać wyścigi motocyklowe, aby wygrywać? Podpowiadamy.

Darmowe typy na zakłady krótkoterminowe

Zarówno początkujący, jak i zaawansowani typerzy chętnie zestawiają swoje typy z typami innych graczy, co nie tylko pomaga ułożyć wygrany kupon, ale także jest dobrą metodą na zwiększenie swojej wiedzy w zakresie obstawiania najważniejszych rozgrywek żużlowych. Pewne typy na wyścigi motocyklowe znajdziemy na wielu różnych stronach i forach bukmacherskich, niestety znaczna większość z nich oferuje użytkownikom wyłącznie płatne propozycje. Darmowe i sprawdzone typy na dziś żużel na najważniejsze rozgrywki ligowe i międzynarodowe dostępne są między innymi na stronie https://twojtyp.pl/. Co więcej, każdy z nich argumentowany jest rzetelnie opracowaną analizą sportową.