Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on cze 25, 2024 in Ważniejsze tematy |

Nowości na Matfel.pl – audiobook „Wojna i pokój” Lwa Tołstoja oraz książka „Iskra” Alicji Wlazło

Matfel.pl oferuje dwie wyjątkowe książki, które zachwycą zarówno fanów klasyki, jak i  miłośników literatury fantasy. Oto przegląd audiobooka „Wojna i pokój” Lwa Tołstoja oraz książki „Iskra” Alicji Wlazło.

„Wojna i pokój” T.1-2 Audiobook – Lew Tołstoj

Lew Tołstoj stworzył jedno z najważniejszych dzieł literatury wszech czasów – „Wojna i pokój”. Teraz książka dostępna jest w formie audiobooka, który wciąga słuchacza w epicką opowieść o pięciu rodach elitarnej arystokracji rosyjskiej podczas inwazji Napoleona na Rosję.

W centrum tej wieloaspektowej epopei znajduje się Piotr Bezuchow, nieślubny syn zamożnego hrabiego. Wychowany za granicą, wraca do Rosji jako dwudziestolatek, ale jego niezdarność i fascynacja Napoleonem wywołują zniechęcenie wśród arystokratycznych gości. Jego przyjacielem jest książę Andrzej Bołkoński, ambitny myśliciel, który, znudzony monotonnym życiem towarzyskim, wybiera karierę wojskową.

Audiobook przenosi słuchacza na eleganckie bale i przyjęcia, rady wojenne i intrygi polityków. Krwawe sceny bitew mieszają się z codziennymi ludzkimi uczuciami, a migawkowe portrety postaci i ich rodzinne relacje zachwycają swoją różnorodnością i realizmem. To doskonała propozycja dla każdego, kto chce zanurzyć się w klasycznej literaturze w nowoczesnym formacie.

Nie zwklekaj i zamów już dziś na Matfel.pl: https://matfel.pl/product-pol-382721-Wojna-i-pokoj-T-1-2-Audiobook-Lew-Tolstoj.html

„Iskra” – Alicja Wlazło

Alicja Wlazło zaprasza czytelników do mrocznego świata fantasy w swojej książce „Iskra”. Laureen, główna bohaterka, stara się sprostać oczekiwaniom, ale strach i tęsknota za utraconą rodziną utrudniają jej pogodzenie się z obojętnością Sigarra i wymaganiami Ladysława. Intrygi pośród Zaprzysiężonych zataczają coraz szersze kręgi, a Laureen nie wie, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem.

Książka pełna jest napięcia, tajemnic i emocji. Ziemia spłynie krwią i łzami, ale czyimi? „Iskra” to porywająca opowieść o walce, nadziei i przetrwaniu. Alicja Wlazło mistrzowsko buduje atmosferę niepewności i niebezpieczeństwa, tworząc świat, który wciąga od pierwszej strony. To idealna lektura dla fanów fantasy, którzy szukają nowej, fascynującej historii.

Książkę znajdziesz na Matfel.pl: https://matfel.pl/product-pol-998654-Iskra-Alicja-Wlazlo.html

Podsumowanie

Zarówno audiobook „Wojna i pokój” Lwa Tołstoja, jak i książka „Iskra” Alicji Wlazło to pozycje, które warto dodać do swojej kolekcji. Pierwszy przenosi nas w czasy arystokracji rosyjskiej i wielkich bitew, drugi w mroczny świat pełen intryg i tajemnic. Obie książki dostępne są na Matfel.pl.