Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 4, 2021 in Lotto |

Jak grać w ekstra pensję i gdzie można sprawdzić wyniki?

Gry liczbowe cieszą się dużą popularnością. Trzeba pamiętać, że nie każdy może brać w nich udział. Dozwolone są tylko w przypadku osób pełnoletnich. Jeżeli ktoś jeszcze nie skończył osiemnastu lat, to w świetle przepisów prawnych nie może legalnie brać udziału w grach liczbowych, a co za tym idzie, nie może wykupić kuponu. Jedną z gier, które w ostatnim czasie cieszą się stale rosnącą popularnością, jest ekstra pensja.

Ekstra pensja – co to takiego? Edukacja

Ekstra pensja to jedna spośród kilku gier liczbowych. Zagrać w nią można na kilka sposobów. Kupon można skreślić przez Internet (trzeba mieć jednak zarejestrowane konto w serwisie) lub też można zagrać w punkcie stacjonarnym lotto. Masz swojej ulubione liczby, które mają Ci przynieść szczęście? Jeżeli tak, to możesz je samodzielnie zaznaczyć na kuponie. Jeżeli brakuje Ci pomysłu, to zdaj się na łut szczęścia i skorzystaj z automatycznego sposobu zakreślania liczb na chybił trafił. Jeżeli skreślasz liczby w punkcie stacjonarnym, to pamiętaj o tym, że jedynym potwierdzeniem Twojego udziału w grze jest kupon ze skreślonymi liczbami. To on posłuży jako dowód weryfikacji wygranej, jeżeli zostaną wylosowane skreślone przez Ciebie liczby. Schowaj kupon w bezpieczne miejsce i pilnuj, ab się przez przypadek nie zniszczył! Grając przez sieć, nie musisz używać tradycyjnego kuponu.

Ekstra pensja wyniki – gdzie można je sprawdzić?

Wyniki ekstra pensji możesz śledzić na żywo podczas losowanie. Losowanie to transmitowane jest w telewizji. Szansa na wygraną pojawia się każdego dnia o godzinie 21:50. Co jednak zrobić, jeżeli przegapiło się losowanie na żywo? Czy to oznacza, że szansa na wygraną bezpowrotnie przepadła? Oczywiście, że nie! Jeżeli chcesz sprawdzić, jakie wyniki padły podczas dowolnego losowania ekstra pensji, wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową totalizatora sportowego – regularnie zamieszczane są na niej wyniki wszystkich losowań, które odbywają się każdego dnia. Możesz je sprawdzić o dowolnej porze – zarówno w ciągu dnia, jak i w środku nocy.