Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 30, 2017 in Finanse i biznes |

Pożyczka na szybko.

Pożyczki krótkoterminowe, są formą pozabankowych zobowiązań finansowych, które zwykle udzielane są na dość krótki termin. Główną cechą tego rodzaju pożyczek jest to, że dzięki niskiej kwocie i krótkiemu okresowi spłaty łatwo określić jakie są ryzyka kredytowe i odpowiedzieć czy stać nas na wzięcie tego typu kredytu.

Największą zaletą tego typu rozwiązań jest to, że pożyczka krótkoterminowa to bardzo szybka pożyczka. Wymaga ona zazwyczaj bardzo niewielu formalności a jedyne co jest potrzebne to dowód osobisty oraz posiadanie stałego dochodu i adresu zamieszkania na terenie Polski. Bardzo ważny jest również termin spłaty tej pożyczki.

Za co dopłacamy

Pomimo że kwota jest dość niska, to ta pożyczka wiąże się z kosztami dodatkowymi. Oprócz prowizji instytucji kredytujący obliczane są również odsetki kapitałowe. Zapłacimy również za opłaty związane z wydłużeniem terminu spłaty pożyczki czy opłaty za spóźnienia z ratami. Jest to bardzo ważne, aby pilnować tych terminów. Wszystkie odstępstwa, wiąże się z konsekwencjami których lepiej unikać.

Wybierajmy ją, gdy ?

Kiedy pożyczka krótkoterminowa jest dobrym rozwiązaniem ? To pytanie zadaje sobie wiele osób, Zastanawiając się nad pożyczką. Bez wątpienia warto ją wybrać, gdy potrzebujemy bardzo szybko środków finansowych. Stosunkowo niska kwota oraz niewielka liczba rat, nie jest dużym obciążeniem dla naszego budżetu a potrafi bardzo szybko pomóc nam w niespodziewanych wydatkach. Niesamowitym plusem jest również mobilność, pożyczki te możemy bowiem w całości załatwisz przez internet. Jest to kwestia która przekonuje wiele osób. Szybkość która pozwala na uzyskanie środków nawet w 15 minut to kolejna kwestia która wiele osób przekonuje. Kolejny niesamowity atut pożyczek krótkoterminowych to to, że firmy której udzielają bardzo rzadko sprawdzają zdolność kredytową. Jest to rozwiązanie które pozwala na naprawienie sytuacji finansowej osób które znalazły się w bardzo niekorzystnym położeniu finansowym a nie mogą skorzystać z pomocy w banku. Plusem jest również to, że nie musimy wyjaśniać w jakim celu potrzebujemy środków.

Ta szybka pożyczka oprócz małej liczby formalności i szybkiemu rozstrzygnięciu wniosku, gwarantuje stosunkowo pewną jakość obsługi i raczej pewność jeśli chodzi o przestrzeganie prawa przez instytucje kredytujące. Przed wyborem instytucji należy jednak przeanalizować opinie i wiarygodność firmy aby nie narazić się na nieprzyjemności czy inne tego typu sytuacje. Jednak gdy to wszystko zrobimy nie musimy się martwić o te pożyczki.